Nowoczesne meble kuchenne ikea opinie

Nowoczesne meble kuchenne IKEA – opinie i inspiracje

Nowoczesne meble kuchenne IKEA – opinie i inspiracje. Firma IKEA oferuje swoim klientom nowy zestaw mebli kuchennych. Meble te zostały stworzone w taki sposób, aby łączyły się w nich różne elementy natury. Stąd też intrygujące zestawy kolorystyczne mebli kuchennych z tej linii. Stanowią one połączenie ciepłych brązów z soczystą zielenią.


Wygląd mebli kuchennych

Fronty szafek przybrały barwę szlachetnego, starego dębu, która nada każdej kuchni szykowności. Wnętrze wyposażone w zestaw mebli z IKEA stanie się pomieszczeniem ekskluzywnym i tajemniczym zarazem.

Boki szafek wykonano natomiast z płyty w kolorze oliwki, dzięki czemu przełamano tradycyjny brąz, wprowadzając element nowoczesności. Zielony kolor przywodzi dodatkowo na myśl ożywczą moc owoców i prawdziwy powiew świeżości. Trzeba podkreślić, że połączenie głębokiego brązu z zielenią dało znakomite rezultaty. Uzyskano dzięki temu efekt naturalności, który podkreślony został fakturą powierzchni mebli oraz subtelnie wyeksponowanym słojom drewna. Taki efekt osiągnięto dzięki zastosowaniu specjalnej, drewnopodobnej folii w technologii 3D.

Nowoczesne meble kuchenne IKEA

Nie ulega wątpliwości, iż meble wyprodukowane przez firmę Ikea są nowoczesne, dzięki geometrycznym akcentom i silnie zaznaczonym liniom poziomu i pionu. Metalowe, satynowe uchwyty utrzymane w ascetycznej, nawet ostrej formie, oszklenia szafek z przydymionego szkła dopełniają obraz aranżacji nowoczesnej. Kontrast wywołany połączeniem drewna i metalu był strzałem w dziesiątkę. Projektanci mebli uzyskali cudowną harmonię natury z niewymuszoną elegancją, są więc niepowtarzalnie szlachetne, stworzone z połączenia tradycji, sił natury i akcentów nowoczesności.

Szafki kuchenne stojące IKEA

Kuchnia, w której znajdą się zestawy mebli z Ikea, będzie jednocześnie przytulna i funkcjonalna. Indywidualny, niepowtarzalny charakter tychże sprzętów sprawia, że gotowanie staje się samą przyjemnością. Ma się wrażenie, że posiłki przyrządza się gdzieś na śródziemnomorskiej wyspie. We własnej kuchni można obcować z naturą w swoim własnym, prywatnym otoczeniu kuchennym. Można uznać, że siła drzew, z których wykonane są szafki kuchenne, daje nam swoją moc, zaś witalność oliwkowej zieleni wywołuje w domownikach poczucie niewyobrażalnego spokoju i idealnej harmonii. Zestawy mebli  wzbudzają słuszny zachwyt, bowiem kontrastowe połączenia wykorzystane w tych aranżacjach są doskonale dobrane. Nowoczesne kuchnie Ikea są wyposażone w systemy szuflad z systemem hamującym. Oznacza to, że samoczynnie hamują i domykają się, a na dodatek pozwalają na pełen wysuw, dzięki prowadnicom kulkowych